Все цветочки болеют, и это случилось и с моими. Наткнулась на этот сайт, изначально боялась заказывать, но тут настолько приятный персонал, а главное компетентный , справедливый, что я решила заказать и не пожалела.Отправили очень быстро.Растения выздоровели и сейчас сияют.
Роман Заріцький
23.05.2021 (21:19)
Все добре, дякую. Рекомендую продавця як надійного.
Олександр Трофименко
21.05.2021 (12:45)
Цей магазин обирав зі списку дистріб′ютерів на сайті syngenta.ua Замовляв засоби захисту рослин для свого саду і колегам по роботі. Сплатив за замовлення вже наприкінці робочого дня, а вранці вже отримав на пошті. Ще й доставка була безкоштовна. Дякую
Руслан Воробьев
20.05.2021 (09:01)
Рекомендую!!! Быстро дёшево товар качественный!!!
Надія Нарожна
19.05.2021 (10:15)
Приєднуюсь до позитивних відгуків користувачів магазину і щиро дякую його працівникам. Обприскувачем ″Ватабі″ користувалась десь 13 років, але цієї зими розморозилась рукоятка шлангу. Дуже зраділа, натрапивши на сайт магазину і без вагань замовила новий обприскувач і на додаток і ще й маленької ємкості. Апаратами дуже задоволена, загітувала свого родича, він вже також замовив. Магазин дійсно рекомендує якісні товари, надає потрібні професійні поради садівникам-огородникам, якісний сервіс, консультування, забезпечує швидкісну доставку, за що я дуже дякую і з задоволенням рекомендую послуги магазину тим, хто цього потребує. На майбутнє рекомендую розширити асортимент товару в сенсі заміни запасних деталей для обприскувачів, це зменшить витрати покупців. Ще раз щиро дякую)))
Виталий Ольховский
12.05.2021 (14:42)
Удобный магазин, оригинальные препараты, сервис, консультации, скорость - вне всяких похвал;
быстро, просто, качественно, душевно!
СПАСИБО!
Перешёл по ссылке с официального сайта Syngenta, раздел официальных дистрибьюторов продукции. Заказывал препараты Сингенты. Всё прошло супер. Быстрая связь. Мгновенные консультации в вайбере. Быстрая отправка.
Сергій Шатайло
14.03.2021 (11:25)
Дякую за товар. Рекомендую продавця.
Іван Димітрів
19.02.2021 (10:45)
Замовляв обприскувач матабі на 1.5 літри, відправили товар на наступний день наложкою. Отримав на пошті і там заплатив. Вибрав саме цей обприскувач так як користуюсь таким же тільки великим на 16 літрів вже не один рік. Дуже якісні
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookies.