УКР   |   РУ
0-800-335-895   Безкоштовно зі всіх номерів
УКР   |   РУ

Картопля без колорадського жука-це реальність!

Картопля без колорадського жука-це реальність!

Від Вас потрібно зробити тільки 2 дії для отримання чистого врожаю від шкідників!

1.Дія. Протуєння посадкового матеріалу.

Для боротьби з колорадським жуком, личинками травневого хруща, жука-ковалика іншими шкідниками, а також з ризоктоніозом  - бульби картоплі (посадковий матеріал) перед садінням обробляють препаратом Тексіо Велум 10мл./10кг. на 100-200 мл води. Готовий розчин рівномірно наносимо за допомогою обприскувача або іншого приладу на бульби картоплі і ретельно перемішуємо  їх.

Тексіо Велум – це нова назва препарта Престиж на ринку роздрібного продажу засобів захисту рослин в Україні, що постачається компанією СБМ Лайф Саєнс під брендом Протект Гарден з 2019 року.

2. Дія. Обприскування в період вегетації.

Ділянки картоплі обприскують інсектицидами перший раз - під час масового виходу дорослого жука з ґрунту навесні. В умовах України це середина або друга половина травня.

Вдруге обробіток проводять після появи личинок, які завдають найбільшої шкоди. Обприскування повторюють при масовій появі нової хвилі молодих жуків та личинок. 

Для захисту картоплі по вегетації ми радимо використовувати:

Прованто Вернал – 2мл на 8-10л води на 2 сотки. Більш відомий нашому споживачу під назвою Каліпсо. Але в 2018 році він був перереєстрований компанією СБМ Лайф Саєнс під назвою Прованто Вернал для роздрібного ринку продажу та поставляється в Україну під брендом Протект Гарден.

Препарат Прованто Отек із розрахунку 7мл препарату на 4-5л води на 1 сотку. Це надзвичайно ефективний препарат з двома діючими речовинами та унікальною олійною формуляцією що дозволяє міцно триматися на листку картоплі та тривалий термін захищати ії від шкідників - до 3-4 тижнів. 

Препарат Прованто Дуплет - з двома діючими речовинами, різний механізм дії якого на шкідника дозволяє ефективно знешкодити шкідників. Норма використання 5мл препарату на 4-5л води на 1 сотку

Для запобігання розвитку в шкідника стійкості до інсектициду - препарати необхідно чергувати!

0-800-335-895
Безкоштовно зі всіх номерів
© 2002—2021 «Спектр Сад» —
найкраще для вашого врожаю
© 2002—2021 «Спектр Сад» —
найкраще для вашого врожаю