УКР   |   РУ
0-800-335-895   Бесплатно со всех номеров
УКР   |   РУ

Обмін і повернення товару


1. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

1.1. У разі, якщо товар не відповідає очікуванням Покупця, він має право повернути товар протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту його отримання при дотриманні умов, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів».

1.2. Повернення товару Продавцю spectrsad.com здійснюється на адресу складських приміщень онлайн майданчика, зазначену у розділі (на сторінці) «Обмін і Повернення товару» на Сайті (у мобільних додатках).

1.3. Повернення окремих товарів має здійснюватися шляхом їх відправки безпосередньо Продавцю, інформація про що зазначається на Сайті.

1.4. При поверненні товару Покупець зобов’язаний заповнити заяву на повернення (бланк повернення), зазначивши найменування та кількість товару, що повертається, об’єктивні причини повернення, а також упакувати товар (покласти назад в коробку або пакет і вкласти в нього заяву).

1.5. При поверненні (відправленні за допомогою служби доставки) товару, що поставляється в індивідуальній упаковці (упаковці виробника), необхідно запакувати такий товар додатково, зберігши вид товару в індивідуальній упаковці. Продавець має право відмовити в прийомі товару, що повертається, якщо він був запакований неналежним чином, внаслідок чого на ньому (на індивідуальній упаковці) залишилися сліди та/або пошкодження (в т.ч. такі, що виникають при його транспортуванні (подряпини, зім’ятості, нанесення маркувань, додаткова фіксація скотчем вантажу та/або супровідних документів та ін.) – як товар, товарний вигляд якого не збережений Покупцем.

1.6. Продавець має право не приймати товар, якщо він відправлений на умовах післяплати за доставку.2. ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ (З ІСТОТНИМ НЕДОЛІКОМ)

2.1. Покупець має право відмовитися від отримання товару при виявленні ним невідповідності (недоліку) в момент його отримання.

2.2. Повернення Покупцем товару, неналежну якість якого виявлено після отримання (в процесі експлуатації) протягом гарантійного строку, здійснюється в порядку, встановленому законодавством, і/або зазначеному Продавцем при наданні інформації про товар, а також в супровідних документах на товар, включаючи документи виробника.

2.3. Вимоги Покупця щодо повернення товару неналежної якості з компенсацією його вартості задовольняються за умови дотримання ним порядку та умов взаємодії сторін при настанні гарантійного випадку: звернення із заявою в передбачений строк і спосіб, надання всіх передбачених документів, в т. ч. гарантійного талону, технічного паспорту тощо, надання реквізитів банківського (карткового) рахунку для перерахування компенсації та ін.

2.4. Договір купівлі-продажу вважається розірваним, а товар неналежної якості – повернутим, в день фактичного отримання такого товару за умови надання всіх передбачених документів.

2.5. Продавець має право відмовитися від приймання товару, відправленого Покупцем без надання передбачених документів, а також не розглядати заяву Покупця до усунення допущених ним недоліків. У такому випадку датою розірвання договору купівлі-продажу вважатиметься дата усунення Покупцем допущених недоліків.

2.6. У разі неусунення Покупцем недоліків протягом 1 місяця, зобов'язання Продавця щодо забезпечення збереження такого товару припиняються і він має право розпорядитися товаром на власний розсуд. Продавець не зобов'язаний здійснювати зворотну відправку товару, заяву за яким оформлено неналежним чином.

2.7. Вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо буде доведено, що дефекти товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил користування товаром, умов його зберігання або умов повернення.3. ПОВЕРНЕННЯ ВАРТОСТІ ПОВЕРНУТОГО ТОВАРУ3.1. Кошти повертаються Покупцеві після отримання товару та обробки Продавцем належним чином заповненої Покупцем заяви на повернення.

3.2. Строк та спосіб повернення Покупцю коштів визначається Продавцем згідно чинного законодавства.

3.3. У випадку невиконання або неналежного виконання Продавцем обов’язку щодо повернення коштів Покупцю на його законну вимогу Менеджер зі збуту може виконати обов’язок Продавця як його поручитель.