Дорогі наші клієнти та партнери.
Через напружену ситуацію в країні наші інтернет-магазини Спектр Сад та Спектр Агро тимчасово не будуть працювати.
⠀
Але ми опрацюємо кожне ваше замовлення та здійснимо всі відправки як тільки ситуація зміниться на краще.
Віримо в наші Збройні Сили, єднаємося перед загрозою! Не піддавайтеся паніці, справедливість і правда на нашій стороні. Україна понад усе 🇺🇦
Ампліго новий інсектицид контактно-кишкової дії з широким спектром дії.
Містить дві діючі речовини. Діючі речовини мають два різні механізми роботи: блокування центральної нервової системи та блокування роботи м’язів шкідника. Поєднання цих речовин справляє на шкідників потужну стартову дію (нокдаун-ефект) та високу ефективність протягом усього періоду дії препарату.
Форма препарату - Змішана препаративна форма
Вміст діючої речовини - 100 г/л хлорантраніліпролу, 50 г/л лямбда-цигалотрину
Хімічна група - антраніламіди синтетичні піретроїди
Фасовка – пакет 4 мл і флакон 40 мл.
Інсектицид Ампліго виготовлено за ZEON-технологією у вигляді мікрокапсульованої суспензії. Малий розмір капсул (3–5 мкм) забезпечує краще покриття та їх прилипання до листкової поверхні. Така технологія значно подовжує захисний період і забезпечує високу ефективність роботи препарату у ширшому діапазоні температур, ніж у інших інсектицидів. Препарат має овіцидну дію.
Максимальна кратність обприскувань за сезон:2–3.
Термін очікування після обробки:яблуня — 30 днів, томати, картопля — 20 днів.
Застосування Ампліго.
Упаковку 4 мл розвести в 5–10 л води та приготувати робочий розчин, яким можна обробити 1–2 сотки в залежності від культури. Упаковку 40 мл застосовують для обробки 25-50 соток в залежності від культури. Препарат належить до помірно токсичних. Слід дотримуватися загальних правил індивідуального захисту, захищати бджіл та корисну ентомофауну.
Купити Контактний інсектицид Ампліго 40 мл та інші товари за доступними цінами Ви можете в інтернет-магазині Спектр Сад з доставкою в Київ й інші міста по всій території України.
Основні шкідники плодових культур
Брунькові довгоносики (сірий бруньковий довгоносик, букарка, казарка та ін.). У період набухання бруньок +6 - 10°С починає живитися бруньками, вигризаючи їхній вміст. Пізніше...
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookies.